Afyon Beyaz Eşya Tamircisi
Afyon Beyaz Eşya Tamircisi

Afyon Beyaz Eşya Tamircisi Servis & Bakım

Arçelik Beyaz eşya tamircisi , bütün ilimiz içerisinde ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir. Arçelik markasına ait olan çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, ocak, fırın, davlumbaz gibi beyaz eşyaların alanında uzman teknik ekibimiz tarafından arızaları giderilmektedir. Çalışan personellerimiz elektrik elektronik bölümlerinden mezun ehil kişilerden oluşmaktadır. O yüzden Afyon Arçelik Servisi sorunlara çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar. En önemlisi de geçici çözümlerle müşterilerimize yaklaşmamız iş politikamız içinde yer almamaktadır.

Servisimiz ve çalışanlarımız güvenilir aynı zamanda işinin uzmanı olarak tanınmaktadırlar. Bu durum da bizlere ayrı bir gurur vermektedir. Karşılaşmış olduğunuz arızalarda bizleri arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir. Teknik servis ekibimiz randevu saatinde vermiş olduğunuz adrese gelirler. Öncelikle arızayı tespit etmek ve izlenecek tamir yöntemini belirlemek oldukça önemlidir. Çünkü bazı küçük arızlara yerinde müdahale yapılırken bazılarını ise servisimize getirmemiz gerekecektir.

"<yoastmark

Afyon beyaz eşya tamiri teknik servisi, parça değişimi yapılması gereken arızların onarılmasında orijinal yedek parça garantisini kişilere sunmaktadır. Bu durumun müşterilerimize oldukça faydası bulunmaktadır. Orijinal parçaların hem ömürleri uzun olmaktadır hem de birkaç yıl garanti süreleri bulunmaktadır. Makinanız garanti süresinde yine aynı arızayı gösterirse hem parça garantisinden hem de servis garantisinden faydalanmış olursunuz.

 Afyon Arçelik Tamircisi

Afyon Arçelik servisi, bütün markalara ait olan beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını yapmaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Arçelik markasına ait televizyon ve klima gibi hassas cihazlarınız için de bizden teknik yardım talep edebilirsiniz. Yetkili servisler dışında, sizin için önemli olan beyaz eşyalarınızı ve elektrikli cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Hem uzun ömürlü hem de garantili olması bakımından bu konu oldukça önemlidir.

Afyon Arçelik servisi, bakım hizmetlerini de halkımıza sunmaktadır. Klima gibi elektronik cihazlarınızın bakımlarını yaptırarak hem onları randımanlı kullanabilir hem de zararlı bakterilerden ve tozlardan sağlığınızı koruyabilirsiniz. Çünkü klima bakımlarında, klimanın içi temizlenmekte, mikrop ve tozlardan arındırılmaktadır. Böylelikle üflemiş olduğu hava oldukça temiz olarak sizlere ulaşmaktadır. Teknik servisimizden bakım hizmetleri almak istediğinizi belirttiğinizde teknik ekibimiz ev ve iş yerlerine gelerek bakım hizmetlerini sizlere sunmaktadırlar.

Afyon Arçelik Tamiri, Bakım & Onarım Servisi Telefon Numarası

Afyon Beyaz eşya servis 444 8 166 – 0272 215 1100  numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Arçelik marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle profesyonel bir şekilde yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Arçelik Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ