"Afyon

Afyon Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı Servisi olarak Arızalı bir buzdolabınız varsa istediğimiz gibi bir koruma yapmaz buda yiyecekler üzerinde zararlı etkileri meydana getirir. Isı koruması yapmayan buzdolabı, bakterilerin hızla çoğalmasına ve yiyeceklerin fark edilmeden bozulmasına neden olur. Buda bize maddi ve sağlık acısından problem oluşturur.

Teknik ve donanımlı araçlarımız ile sizlerin beyaz eşyaların da yerinde bir müdahale yaparak çok kısa sürede bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.
Afyon’da sizlerin aradığı Beyaz eşya tamircisi ile buzdolabı servis hizmetinde gereken çalışmaların da yapılması için her çeşit yedek parçalar yer almaktadır. Daha verimli bir çalışmayla cihazlarınızın uzun süre kullanabilmeniz için özenle çalışıyoruz.

Buzdolabının Üst Tarafı Soğutuyor Alt Tarafı Soğutmuyor ise:

Afyon Beyaz Eşya Buzdolabı Tamircisi Servisi
Afyon Beyaz Eşya Buzdolabı Tamircisi Servisi

Buzdolabının su tahliyesini yapan bir hortum vardır, gıda pislikleri ve diğer atıklar burayı tıkaya bilir kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Eğer arıza halan devam ediyorsa elektrik ve elektronik bölümlerinde bir arıza vardır servis aramakta fayda var.

Afyon Buzdolabı Servisi 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım ve destek alabilirsiniz.

Buzdolabının Altı Soğutuyor Üstü Soğutmuyor ise:

Öncelikle kontrol edilmesi gereken üst tarafın kapak butonudur. Bu buton kapı basmadığın da yada bozulduğunda açık devre olur ve buzdolabı çalışmaz kısaca soğutma olmaz. Diğer bir problem ise defrost rezistansı bozulmuş ise buzdolabının evaporatörü üzerindeki buzun erimesini engeller ve buda dolap içi sirkülasyonu engeller ve buzdolabı işlevini gerçekleştirmez.

Afyon Beyaz Eşya Tamircisi 444 8 166 – 0272 215 1100

Afyon Ve Çevre ilçelerde Beyaz Eşya Ve Tamir Servisi

Afyon arçelik buzdolabı tamircisi
Afyon beko buzdolabı tamircisi
Afyon altus buzdolabı tamircisi
Afyon vestel buzdolabı tamircisi
Afyon regal buzdolabı tamircisi
Afyon bosch buzdolabı tamircisi
Afyon siemens buzdolabı tamircisi
Afyon profilo buzdolabı tamircisi

Hazır Usta Geniş Servis Ağı ile Her zaman Hizmetinizde Beyaz Eşya Servisi İşleri Garantili işçilik Ve Orjinal yedek parça ile yapılır.

Geniş servis ağımızla Adana’nın tüm bölgelerine garantili ve orjinal parça desteğiyle hizmet sunmaktayız. Servisini üstlendiğimiz tüm cihazlara standart bakım hizmetini armağan ediyoruz.

Arçelik Beko Altus Bosch Profilo Siemens Vestel Regal Demirdöküm Alarko Samsung marka cihazlara orjinal parça desteği.

444 8 166 – 0272 215 1100 7/24 Yardım Merkezi

Beyaz eşya tamiri ve servisimiz ile; tüm marka beyaz eşyala, ankastre, klima ve kombilerinize Tamir & Servis Hizmeti Vermekteyiz.

  1. Hizmetlerimiz