Afyon Frigidaire Tamircisi Servisi Bakımı
Afyon Frigidaire Tamircisi Servisi Bakımı

Afyon Frigidaire Servisi

Frigidaire markasına sahip olan bütün kombi, beyaz eşyalar ya da küçük ev aletlerindeki sorunlar Afyon Frigidaire servisi tarafından giderilmektedir. Sizler için bu elektrikli aletler oldukça önemli bir yere sahiptir. Hayatınızı kolaylaştırır ve kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlar. Zaman içerisinde eskimiş olmalarından ya da kullanıcı hatasından dolayı da sorun çıkarabilirler. İşte o zaman hayat standardınız düşer ve ne yapmanız gerektiğini düşünürsünüz. İşte tam da o anda yetkili servisler sizlerin imdadına yetişen bilirkişilerdir.

Arızalarla ilgilenen yetkili personellerimizin her biri kendi alanlarında ihtisas sahibidir. Ustalık ve kalfalık belgelerine sahiptir. M.E.B’ nın kurslarını bitiren ya da bölümlerinin okullarını okumuş kimseler bizimle çalışmaktadır. O nedenle sizin için önemli olan makinalarınızı ehil kişilere teslim ederken hiç tereddüt yaşamazsınız. Arızalar kolay bir şekilde halledilir ve sizlere çalışır halde teslim edilir. Artık onları güvenle yıllarca kullanabilirsiniz. Daha önemlisi servis garantisini sizlere sunarak sonradan oluşabilecek arızalarda hemen müdahale edebiliriz.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon beyaz eşya servisi kişilerin karşılaştıkları sorunlara çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Beyaz eşyalarınıza verdiğiniz kıymetin bilincindeyiz. Bu nedenle onlara daha hassas yaklaşmaktayız. Maddi değeri oldukça fazla olan buzdolabı, çamaşır- bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın ya da set üstü ocaklarınız arızalanmış olabilir. Büyük arızalar söz konusu olmasa bile onlardan ilk günkü gibi randıman alamıyor olabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse çamaşır makinanız deterjanı almıyorsa, suyunu boşaltamıyorsa, çamaşırları sıkarken çok sarsıntıya neden oluyorsa bu sorunların giderilmesi gerekecektir. Küçük gibi görünen arızalar peşi sıra büyük arızalara neden olacaktır. Bu nedenle hemen bakımının ve onarımının yapılması gerekir. Bir başka örnek de çamaşır kurutma makinası, normalden uzun sürede kurutma işlemi yapıyorsa hem elektrik fazla harcayacaktır hem de bu durum çamaşırların fazla kırışmasına neden olacaktır. Önlem almak ve sorunu gidermek gerekir.

Afyon beyaz eşya servisi bütün bunlara istinaden kaliteli ve soruna çözüm odaklı yaklaşarak beyaz eşyalarınızdaki arızaları gidermektedir. Bulunduğu yerde ya da servisimizde tamir yaparak beyaz eşyalarınızı sizlere geri kazandırmaktayız. Böylelikle düşük ücretler ödeyerek yenilenmiş ve yenisi gibi çalışan beyaz eşyalara sahip olabilirsiniz.

Afyon Frigidaire Servis Ücreti

Afyon Frigidaire Tamircisi Servisi Bakımı
Afyon Frigidaire Tamircisi Servisi Bakımı

Afyon Frigidaire servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarını büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız Frigidaire markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon Frigidaire Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon Frigidaire Servisi Telefon Numarası

Afyon Frigidaire beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Frigidaire marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Frigidaire Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ