Afyon Hotpoint Tamircisi Servisi
Afyon Hotpoint Tamircisi Servisi

Afyon Hotpoint Servisi

Afyon Hotpoint servisi uzman personeli ve düzgün iş prensipleri ile yıllardan beri Afyon halkına hizmet vermektedir. Verilen hizmetler bakım, onarım ve tamirat üzerinedir. Hotpoint markasına sahip olan bütün beyaz eşyalarınızda ya da elektronik cihazlarınızda bizden teknik yardım talep edebilirsiniz. Sizler için oluşturulan telefon hatlarımız her zaman açıktır. Halkımızın mağduriyetlerini gidermek için uzman personellerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En önemlisi işimizi ciddiye alarak yapmamız ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşıyor olmamızdır. Misyonumuz bugüne kadar başarmış oluğumuz işlerin çok olmasıdır. Vizyonumuz ise Afyon ilimizin her mahallesine ve çevre ilçelerine ulaşmak istememizdir. Belli bir iş ahlakı bilincine sahip olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güler yüzlü hizmet ve işimizi iyi yapan bir servis olarak tanınmaktayız. Sizler de hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri arayıp karşılaşmış olduğunuz sorunlarda kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon beyaz eşya servisi hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler öncelikle randevu talep etmektedirler. Böylelikle vaktinde sizlere ulaşarak arızanın kaynağını belirlemekteyiz. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın, set üstü ocak, elektrik süpürgesi arızalarında sizlere sunulan üstün hizmetle birlikte sorunlarınıza kesin çözüm getirmekteyiz. Küçük arızalar yerinde tamir yöntemiyle giderilmektedir. Çünkü küçük bakımlar bazen beyaz eşyalarınızın büyük sorun açmasını da engellemektedir.

Buzdolabınız aşırı buzlanma yapıyorsa, yeteri kadar soğutmuyorsa bu durum içinde sakladığınız yemeklerinizin bozulmasına ve meyve sebzelerin taze kalmamasına neden olmaktadır. Daha da önemlisi bütün bunlar sizleri maddi zararlara sokar. Atmak zorunda kaldığınız yiyecekler aile ekonomisini büyük ölçüde etkiler. Bu nedenle önlem almak ve sorunu gidermek oldukça mühimdir. Bunun gibi hayatınızı kötü anlamda etkileyen arızaları ve problemleri bizlere bildirebilir ve teknik ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Afyon Hotpoint Servisi Bakımı Tamircisi
Afyon Hotpoint Servisi Bakımı Tamircisi

Afyon beyaz eşya servisi titiz çalışmaları sayesinde, maddi değeri oldukça fazla olan beyaz eşyalarınızın tekrar eskisi gibi çalışmasını sağlamaktadır. Yenisini almak sizlere ekonomik olarak zarar vereceği için, tamir ettirme yoluna giderek onların eski performansını geri kazanabilirsiniz. Böylelikle de düşük ücretler ödeyerek aile ekonominize katkıda bulunmanız mümkün olacaktır. Çalışan personellerimiz ehil belgeleri olan kişilerden oluşmaktadır. Hepsi kendi alanlarında uzmandır. Yıllardan beri tamir ve onarım işlerini yaptıkları için yeterli tecrübeye de sahiptirler.

Afyon Hotpoint Servis Ücreti

Afyon Hotpoint servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarını büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız Hotpoint markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon Hotpoint Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon Hotpoint Servisi Telefon Numarası

Afyon Hotpoint beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Hotpoint marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Hotpoint Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

 

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ