Afyon İndesit Servisi Tamircisi
Afyon İndesit Servisi Tamircisi

Afyon İndesit Servisi

Afyon İndesit servisi yılların vermiş olduğu tecrübe ile halkımıza servis hizmetlerini sunmaktadır. İndesit markasına sahip olan bütün beyaz eşyaların, alanında uzman personellerimiz tarafından bakım ve tamiratları yapılmaktadır. Soruna çözüm odaklı yaklaşım, güler yüzlü personel ve sizlere hızla ulaşımla birlikte sorunlarınızı gidermekteyiz. Sizler için değerli ve önemli olan beyaz eşyalarınız bizim için de oldukça önemlidir. Bu nedenle onları işinin ehli olan profesyonel servis elamanlarımıza rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Afyon ilimizin bütün mahalleri dahil olmak üzere sizlere hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Karşılaştığınız sorunları çözmek için uygun olan tamirat yöntemini sizlerle paylaşmaktayız. Küçük sorunları yerinde gidererek büyük sorunlarda beyaz eşyalarınızı ya da elektronik cihazlarınızı servisimize getirmekteyiz. Arızalanan parçalar varsa onların değişimi tarafımızca yapılmaktadır. Orijinal yedek parça kullanmak iş prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. Böylelikle sizler parça ve servis garantisinden faydalanmış olacaksınız.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon İndesit Servisi Tamircisi Bakımı
Afyon İndesit Servisi Tamircisi Bakımı

Afyon beyaz eşya servisi, ev ya da iş yerlerinizde bulunan çamaşır bulaşık makinaları, kurutma makinası, buzdolabı, fırın, elektrik süpürgesi, ocak türündeki beyaz eşyalarınızın arızalarında sizlere yardımcı olmaktadır. Onları uzun yıllar kullanmak isteyen kişiler karşılaştıkları küçük sorunlarda bile bizi arayabilirler. En önemlisi de bir kenara atmış olduğunuz bozuk diye düşündüğünüz küçük ev aletlerini tekrar kullanmak için tamir ettirme yöntemini kullanmanızı öneririz. Böylelikle onların faal olmasını sağlayarak hayatınızı kolaylaştırabilir, uygun maliyetlerle tekrar onları kullanabilirsiniz.

Sıklıkla kullanılan beyaz eşyalar bazen kullanıcı hatasından bazen de uzun yıllardan beri kullanıldığından dolayı arıza yapabilir. Elektrik voltajının aniden düşmesinden, suların kesilmesinden dolayı parçalarında ya da motorunda hasarlar olabilir. Bunların giderilmesi tarafımızca mümkündür. Çamaşır ya da bulaşık makinanızda su almama ya da suyu tahliye etmeme sorunları sıklıkla görülmektedir. Gürültülü çalışması ya da su sızdırması karşılaşılan diğer sorunlar arasındadır.

Afyon beyaz eşya servisi uzman teknik ekibi bütün bu sorunları gidermektedir. Böylelikle onları uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin bütçesini düşündüğümüzden dolayı onların beyaz eşyalarını tamir ederek uygun fiyatlarla tekrar çalışmalarını sağlıyoruz. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bundan daha da önemlisi onların güler yüzle bizleri uğurlamasıdır.

Afyon İndesit Servis Ücreti

Afyon İndesit servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarını büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız İndesit markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon İndesit Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon İndesit Servisi Telefon Numarası

Afyon İndesit beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. İndesit marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon İndesit Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ