Afyon Regal Tamir Servis Bakım
Afyon Regal Tamiri Servisi Bakımı

Afyon Regal Servisi

Afyon Regal servisi, kaliteli hizmet ve hızlı servis anlayışı ile bütün halkımıza kısa sürede ulaşmaktadır. Regal markasına ait televizyon, klima, beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri, alanında uzman ekibimiz tarafından tamir edilmektedir. Teknik servis ekibimiz ilgili okulların elektrik ve elektronik bölümlerinden mezundur. Ya da M.E.B’ nın kurslarını bitirerek ustalık ve kalfalık sertifikalarına sahiptirler. Bu nedenle sizin için önemli olan elektrikli eşyalarınızı servis çalışanlarımıza çekinmeden emanet edebilirsiniz.

Afyon içinde ve çevre ilçelerde sizlere servis hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bugüne kadar ulaştığımız ev ve iş yerlerinde birçok sorunu başarı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. En önemlisi de halkımız bizim sözümüzde duran ve güvenilir bir firma olduğumuzun bilincindeler. Bu da bize ayrı bir çalışma azmi vermektedir. Evinizde ya da iş yerlerinizde bulunan televizyon ve klima gibi hassas cihazları yetkili olmayan kişilere sakın emanet etmeyin. Verimli kullanabilmeniz ve garantili hizmet alabilmeniz için yetkili servisleri tercih etmeniz gerekecektir.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon beyaz eşya servisi her markada olan çamaşır, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, kurutma makinası gibi beyaz eşyaların bakım ve tamirlerini yapmaktadır. Ayrıca elektrik süpürgesi, tost makinası, robot, çay- kahve makinası, ütü gibi küçük ev aletlerinizin de tamirlerini yapmakta ve onları tekrar kullanılır hale getirmektedir. Böylelikle yüksek miktarlar vererek yenisi alma derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Çünkü tamir ettirmek sizlere ekonomik olarak daha karlı gelecektir.

Afyon Regal Tamircisi Servisi Bakımı
Afyon Regal Tamircisi Servisi Bakımı

Bulaşık makinanız su almıyorsa, su giriş valfi bozulmuş olabilir. Pompa motoru bozulduysa o zaman da kirli suyu atamayacağı için temiz suyu da alamayacaktır. Emniyet piminin bozulması da makinanızın su almasını ve çalışmasını engellemektedir. Çamaşır makinalarında karşılaştığınız rezistans kireçlenmesi durumlarında da çamaşırlarınızı verimli bir şekilde yıkamadığınızı görürsünüz. Hijyen açısından bu durum hoşunuza gitmeyecektir.

Kireçlenme nedenleri şebeke suyunun kireçli olmasından kaynaklanmaktadır. Bazı yöntemlerle bunu gidermeye çalışsanız da verimli sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu gibi sorunlarda teknik servis çağırmanız gerekmektedir. En önemlisi de teknik servislerin sizlere sunduğu servis ve parça garantileridir. Çünkü değiştirilen parçalar garantilidir. Aynı arıza ile karşılaşırsanız sizden ek ücret alınmamaktadır. Afyon beyaz eşya servisi işinde uzman personeller ve çözüm odaklı çalışma iş ahlakı ile sizlerin devamlı yanındadır.

Afyon Regal Servis Ücreti

Afyon Regal servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarına büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız Regal markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon Regal Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon Regal Servisi Telefon Numarası

Afyon Regal beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Regal marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Regal Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ