Afyon Ariston Tamiri Servisi Bakımı
Afyon Samsung Servisi Bakımı Tamiricisi

Afyon Samsung Beyaz Eşya Tamircisi & Servisi

Afyon Samsung servisi, halkımıza hızlı ve kaliteli servis anlayışı ile yaklaşmaktadır. Samsung modeline sahip olan televizyon, klima ve beyaz eşyalar tarafımızca tamir edilmektedir. Ayrıca küçük ev aletleri olarak bilinen tost makinası, elektrik süpürgesi, rondo, meyve sıkacağı ya da mikserleriniz de servisimizde tamir edilmekte de tekrar kullanılması sağlanmaktadır. Böylelikle onları uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız elektrikli cihazlarınıza bakım ve tamir hizmetlerini sunmaktadır.

Özellikle klimalarda bakım hizmeti almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Yaz ve kış aylarında kullandığınız klimalar sıcak ya da soğuk havayı üflerken toz ve bakterilerden arındırılması gerekir. Bu sağlığınız için olukça önemlidir. Daha da önemlisi klima bakımı ile onların ömürlerini artırabilir ve randımanlı bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Afyon ilimizin içinde ve çevre ilçelerde sizlere sunmuş olduğumuz bakım hizmetleri hakkında bilgi almak için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon beyaz eşya servisi, Samsung modelleri içinde olan buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, set üstü ocak setleri ve fırın gibi beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamirat işlemlerini yapmaktadır. Başka modelde cihazlarınız varsa da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında tecrübe sahibi olan teknik servis ekibimiz sizlerin her türlü sorununda yanınızda olacaktır. Teknik ekip, usta ve kalfa belgelerine sahip donanımlı ve ehil kişilerden oluşmaktadır.

Afyon Samsung Servisi Bakımı Tamiricisi
Afyon Samsung Servisi Bakımı Tamiricisi

O yüzden sıkıntılı olan bütün beyaz eşyalarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar. Geçici çözümlerle sizi yanıltmak ve yanlış bilgiler sunmak iş ahlakımız içerisinde yer almamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Evlerinizde karşılaşmış olduğunuz buzdolabı sorunları arasında koku olayı çoğu kişiyi rahatsız etmektedir. Diğer yemeklere ve özellikle sıvı gıdalara sinen bu koku buzdolabınızın arızalı olduğunu göstermektedir.

Koku oluşmasının nedenlerinden birisi filtre tıkanıklığıdır. Diğer neden de buzdolabının arkasında bulunan sıvıdan kaynaklanmaktadır. Ne kadar temizlemeye çalışsanız da kokuyu önleyemezsiniz. Karbonatla temizleme ya da belli bir zaman buzdolabının kapısını açık bırakma işlemlerinizde yeterli sonuç alamadıysanız teknik servis ekibimizi çağırmalısınız.

Afyon beyaz eşya servisi telefon numarasını arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız randevu saatinde sizleri ziyarete gelerek gerekli araştırmaları yapacaklardır. Yerinde tamirat söz konusu ise işimizi garantili bir şekilde yapar ve ortamı temiz bir halde bırakırız. Parça değişimleri için buzdolabınız servisimize getirilerek tamir edilmektedir. Orijinal yedek parça garantisini sizlere sunmaktayız. Böylelikle belirli bir süre garanti kapsamı içerisinde olacaksınız.

Afyon Samsung Servis Ücreti

Afyon Samsung servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarına büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız Samsung markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon Samsung Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon Samsung Servisi Telefon Numarası

Afyon Samsung beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Samsung marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarılmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Samsung Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ