Afyon Uğur Tamiricisi Servisi Bakımı
Afyon Uğur Tamiricisi Servisi Bakımı

Afyon Uğur Servisi

Afyon Uğur servisi, her türlü arızalarda sizlere kesin çözümler sunar. Evinizde bulunan elektrikli eşyalarda ya da beyaz eşyalarda oluşan sıkıntılar teknik ekibimiz tarafından giderilmektedir. Yerinde ya da servisimizde tamir seçeneklerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardan beri vermiş olduğumuz hizmetler ve aldığımız başarılı sonuçlar halkımız tarafından taktirle karşılanmaktadır. En önemlisi de tercih edilir bir servis olmaktan gurur duymaktayız.

Teknik servis elemanlarımız işinde uzman ve ehliyet sahibi insanlardır. Belgeli ve tecrübeli kişilerdir. Böylelikle sizler için önemli olan beyaz eşyalarınıza çözüm odaklı yaklaşırlar. Arıza tespiti ve izlenecek yol oldukça önemlidir. Bazı arızlar küçük bakımlarla düzelirken bazıları da parça değişimi ile giderilmektedir. Yıllarca kullanmış olduğunuz elektronik cihazlarda parça değişim maliyetleri fazla ise sizlere bu durumu da bildiririz. Belki de yenisini almanız sizler için daha karlı olacaktır. Geçici çözümlerle arızayı gidermek iş prensiplerimiz arasında bulunmamaktadır.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon beyaz eşya servisi, ev ya da iş yerlerinizde bulunan her türlü beyaz eşyalarınızın tamir işlemlerini yapmaktadır. Uğur markasına sahip olan çamaşır- bulaşık makinası, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi devamlı kullandığınız elektrikli cihazlar zaman içerisinde arızalanacaktır. Bunların arızası giderilerek uzun yıllar kullanılmaktadır. En önemlisi de az miktarda tamir ücreti ödeyerek yenisini alma külfetinden kurtulursunuz. Daha da önemlisi bu durum aile bütçenize oldukça faydalı olacaktır.

Afyon Uğur Servisi Bakımı Tamiricisi
Afyon Uğur Servisi Bakımı Tamiricisi

Kullanılan beyaz eşyalar kullanıcı hatasından, elektrik kesintilerinin fazla olmasından ya da ani su kesintisi sonrasında arıza yapabilir. Uzun yıllar ve fazla kullanıyor olmanız da bazı parçalarında arızalanmaya neden olmaktadır. Mesela çamaşır makinanız suyu almama ya da boşaltmama sorunu yaşıyorsa bazı tıkanıklıklar söz konusu olmuştur. Filtresi temizlenerek bu sorun çözülebilir. Farklı bir sorunu varsa bu durum gerekli incelemeler sonrasında ortaya çıkacaktır.

Bulaşık makinalarında en sık rastlanan sorunlar arasında makinanızın randımanlı bir şekilde bulaşıkları yıkamaması bulunmaktadır. Makinanın içindeki koku ya da tabak ve bardakların çizilmesi hoş bir durum değildir. Kendiniz bunlar için bazı küçük önlemler alabilirsiniz. Fakat yine de geçmiyorsa hemen teknik ekibimize haber vermelisiniz. Afyon beyaz eşya servisi elemanları yerinde inceleme yaparak öncelikle sorunu giderme odaklı hareket ederler. Çünkü arızanın giderilerek beyaz eşyalarınızın çalışır halde sizlere teslim edilmesi bizler için oldukça önemlidir.

Afyon Uğur Servis Ücreti

Afyon Uğur servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarını büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız Uğur markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon Uğur Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon Uğur Servisi Telefon Numarası

Afyon Uğur beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Uğur marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Uğur Servisi‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ