Afyon Vestel Tamircisi Servisi
Afyon Vestel Tamircisi Servisi

Afyon Vestel Tamircisi

Afyon Vestel Teknik Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın kurulum, bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. 444 8 166-0272 215 1100 telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimize ulaşabilir, teknik servisimizden yaşadığınız sorunla ilgili destek alabilir, ihtiyaç duymanız durumunda randevu alarak evinize teknik servis çağırabilirsiniz.afyonbeyazesya

Her Türlü Beyaz Eşya Teknik Servisi

Vestel kalitesi ve güvencesiyle beyaz eşyalarınızı yerinde tamir ediyor, tüm Vestel beyaz eşya modellerinde kusursuz hizmet sunuyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, klima ve buna benzer her türlü beyaz eşyaların servis hizmetleri; alanında uzman, deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle verilir…

444 8 166 ve 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden yalnızca onarım hizmeti değil, kurulum, montaj ve bakım hizmetleri için de randevu oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın istenilen en yüksek düzeyde performans gösterebilmesi için montajının doğru yapılmış, düzenli olarak bakımlarının yapılıyor olması gerekir. Çağrı merkezimizden oluşturduğunuz talep doğrultusunda size en yakın Afyon Vestel Yetkili Servisi mümkün olan en kısa sürede adresinize gelerek kurulum, montaj ve bakım işlemlerini özenle gerçekleştirecektir. Doğru montaj üründen maksimum verim almanızı, düzenli bakım ürününüzün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Çağrı merkezi çalışanlarımızın ve teknik servisimizin öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Uzman çözüm önerileri, teknik bilgileri, ulaşılabilir ve güler yüzlü olmalarıyla Afyon Vestel Yetkili Servisi beyaz eşyalarınızın sorunlarına çözüm  sağlıyor.

Afyon Vestel Servisi’nin Avantajları

Afyon Vestel Tamircisi Servisi
Afyon Vestel Tamircisi Servisi

Yüksek kalite: Vestel kalitesi ve güvencesi yetkili teknik servisleri için de geçerlidir. Vestel Yetkili Servislerrai müşterilerine orijinal ürünlerle güvenilir hizmet sunar.

Ulaşılabilirlik: 444 8 166 ve 0272 215 1100 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden 7 gün 24 saat boyunca teknik servis çalışanlarımıza soru sorabilir, anında destek alabilir ya da kolayca evde hizmet alabilmek için randevu oluşturabilirsiniz.

Garanti dışı ürünler için: Uygun ve güvenilir ödeme seçenekleri sunulur.

Vestel Ürünleriniz söz konusuysa Afyon’da en güvenilir hizmeti almak için bizi arayın.

444 8 166 – 0272 215 1100

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ