Afyon Ariston servisi bakımı tamiri
Afyon Ariston servisi bakımı tamiri

Afyon Ariston Tamir Bakım Servis

Afyon Ariston servisi, Ariston markasına ait her türlü cihazın yetkili servisidir. Bünyemizde ısıtıcılar, soğutucular dahil bütün elektrikli cihazlarınız da tamir edilmektedir. Böylelikle karşılaşacağınız sorunları tek bir merkezden gidermeniz mümkündür. Servis elemanlarımız elektrik elektronik bölümlerinden mezun teknikerlerden ve ustalardan oluşmaktadır. Hepsi de alanında ustalaşmış kişilerdir. O yüzden cihazlarınızı güvenerek onlara teslim edebilirsiniz.

Afyon Ariston servisi yıllardan beri hizmet veren köklü kuruluşlardan birisidir. Sizler de Ariston markasına ait cihazlara sahipseniz belirttiğimiz telefon numaralarından bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Kombi ve klima gibi cihazların bakımlarını yaptırarak onları senelerce kullanabilmeniz mümkündür. Bakımı yapılan cihazların hem ömürleri uzun olur hem de randımanlı bir şekilde çalışır. En önemlisi de oldukça pahalı olan elektrikli cihazlarınızı bakım ve tamir ettirerek aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Kurulum ve ilk çalıştırma hizmetleri de sizlere sunulmaktadır. Yeni aldığınız ürünlerin ilk kurulumları yapılır ve sizlere nasıl çalıştırılması gerektiği gösterilir. Daha da önemlisi hayatınızı kolaylaştıran elektrikli eşyaları bilinçli bir şekilde nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler de sunulacaktır.

Afyon Beyaz Eşya Servisi

Afyon Ariston servisi bakımı tamiri
Afyon Ariston servisi bakımı tamiri

Afyon beyaz eşya servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Devamlı kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ya da fırınlarınız zamanla arıza yapabilir. Arıza yapmasa bile eskisi gibi düzgün çalışmayabilir. Buzdolabınızda karşılaştığınız terleme, kompresör çalışmama arızası, soğukluğunun yetersiz olması ya da gürültülü çalışma durumları onun bazı sıkıntıları olduğunu göstermektedir. Bu sorunlar nedeniyle buzdolabınızdan istediğiniz performansı alamayabilirsiniz.

En önemlisi buzdolabınızda beklettiğiniz meyve ve sebzeler çok çabuk bozulur ve bu durum da sizlerde maddi olarak kayıplara neden olur. Bunların önüne geçmek ve ortaya çıkan arızayı daha büyük boyutlara ulaşmadan tamir ettirmek oldukça önemlidir. Yine aynı şekilde çamaşır makinanız da suyu alamıyor ya da boşaltamıyor olabilir. Gürültülü çalışarak sizi ve komşularınızı rahatsız edebilir. Böylelikle bazı sıkıntılı durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Afyon beyaz eşya servisi bütün bu sorunlarınıza çözüm getirmek için sizin her zaman yanınızdadır.

Bizleri arayarak teknik destek almak isteyen kişiler hemen randevu talebinde bulunabilirler. Yerinde tespitle arızaları bulunduğu yerde ya da servisimizde tamir etmekteyiz. İlk günkü randımanında çalışmasını istediğiniz bütün beyaz eşyaların ya da elektrikli cihazların işinin ehli servis elemanlarımız tarafından sorunları giderilecektir.

Afyon Ariston Servis Ücreti

Afyon Ariston servis ücreti; kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Teknik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek; tüm beyaz eşya kullanıcılarının arızalarını büyük bir özen ve titizlikle çözüm sağlamaktadır.

Afyon ve tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız Ariston markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım, onarım ve arızalı beyaz eşyalara tamir servis hizmeti yapmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimize sorunlarını çözme garantisi ile birlikte servis güvencesi vermektedir. Üstelik modeli fark etmeksizin hangi beyaz eşyanız arızalı olursa olsun; Afyon Ariston Servisi ile bu arıza ve sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Afyon Ariston Servisi Telefon Numarası

Afyon Ariston beyaz eşya servis tel: 444 8 166 – 0272 215 1100  numaralı çağrı merkezimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Ariston marka beyaz eşyaların bozulan cihazlarınızın onarmasını uzman ekibimizle yaptırabileceğiniz numaralarıdır.
Afyon Ariston Servisi ‘nin sağladığı tüm hizmetlerde ve her konuda teknik servise danışabilirsiniz. Böylece bu danışmalarınızdan sonra randevu alarak evinize servisi çağırarak tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

BUZDOLABI SERVİSİ
ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ